Gdzie jestesmy

Vienici a trovare o contattaci

WŁOSKA SZKOŁA NARCIARSKA MARILLEVA

38020 Mezzana Marilleva - Val di Sole - Trentino

Tel. +39 0463 796234 -

 

 

 

 

Po przyjeździe znajdą Państwo fantastyczną obsługę w recepcji gdzie damy wam potrzebne informacje i macie możliwość rezerwacji lekcji prywatnych lub kursów.

We wszystkich obiektach, które współpracują z nami, jeden z naszych instruktorów da wam możliwość zarezerwowania naszych kursów bezpośrednio w hotelu... na serwis 5/pięcio gwiazdkowy!

 

 

DOLINA SLONCA

 

Witamy w Val di sole, wspanialym zakatku ziemi nalezacej do poludniowego Trentino.

Zaledwie 50 km od wyjazdu z autostrady w Trento znajduje sie serce doliny: Mezzana, urokliwa, gorska miejscowosc polozona na granicy dwoch parkow narodowych Parco dello Stelvio i Parco Naturale Adamello Brenta.

W zimie, co 5 minut odjezdza stad darmowy skibus, ktory dowozi turystow do kompleksu wyciagow zaczynajacego sie w lokalizacji Marilleva 900.

I tutaj wlasnie zaczyna sie SKIAREA Campiglio – Dolomiti di Brenta, czyli jeden z najwiekszych obszarow narciarskich w Alpach, liczacy ponad 150 km tras narciarskich, zaopatrzony w systen nasniezania na calej swojej powierzchni.

Mezzana Marilleva to stacja narciarska ktora oferuje swoim gosciomszeroki wachlarz mozliwosci: od sportu i wszelakich atrakcji zimowych do mozliwosci spokojnego wypoczynku i relaksu.